Sveiki, esu kineziterapeutas

Tadas Mikelionis

Apie mane

Klinikinėje praktikoje taikau Maitland ir Mulligan manualinę terapiją. Neurac metodiką. Karel Lewit metodiką. Dinaminę Neuroraumeninę Stabilizaciją. INDIBA ACTIV terapiją. Sausos adatos terapiją. Vakuuminių taurių terapiją. „Flosingą“. Kineziologinį ir atletinį teipavimą. Funkcinių judesių vertinimą. Laisvai kalbu anglų ir rusų kalbomis.

Paslaugos

Reabilitacija po traumų ir operacijų

Padedu po traumų ir operacijų pasiekti buvusį funkcinį lygį. Užtikrinu, kad tai būtų pasiekta optimaliausiu būdu, taikant veiksmingus įrodymais pagrįstus ir praktikoje taikomus metodus, kompleksinį gydymą, siekiant kokybės bei patikimo išliekančio efekto.

Judamojo aparato pažeidimai

Įvertinu ir nustatau pažeidimo tipą ir sunkumą, parenku ir taikau profesionalius gydymo bei kineziterapijos metodus, padedančius veiksmingai atstatyti judamojo aparato savybes bei grąžinti pažeistą funkciją.

Asmeninės treniruotės

Atsižvelgus į  individualius kliento poreikius, tikslines korekcijos vietas, norimus tikslus, įvertinus kūno ypatybes ir susiejus juos tarpusavyje sudarau profesionalų treniruočių planą. Dalyvauju treniruočių plano vykdymo procese, siekiu užtikrinti tęstinumą ir tobulėjimą, taikau korekcijas pagal pasiektus rezultatus bei kliento savijautą.

Sveikatinimas

Konsultuoju sveikos gyvensenos klausimais, atsižvelgiu į asmeninius kliento poreikius, gyvenimo būdą, konstitucines kūno savybes, fizinį pasirengimą. Remiuosi ir praktikoje taikau įrodymais pagrįstus metodus. Padedu formuoti konstruktyvius gyvensenos įgūdžius, stebiu, palaikau ir konsultuoju sveikatinimo proceso metu, vertinu naujų įpročių integraciją bei veiksmingumą.

Laikysenos korekcija

Padedu efektyviai susigrąžinti ar suformuoti taisyklingą laikyseną. Laikysenos korekcijai taikau veiksmingas fizinių pratimų programas. Atlieku kompiuterinę individualios laikysenos analizę, objektyviai vertinu pasiektą progresą.

Fizioterapija

Taikau šiuolaikines įrodymais pagrįstas fizioterapines procedūras. Esu įvaldęs ir susipažinęs su plačiu spektru priemonių, kurias pritaikau pagal individualius organizmo poreikius bei norimus rezultatus.

Išsilavinimas

2010 – 2014

Lietuvos sveikatos mokslų universitetas Kineziterapijos bakalauras

2014 – 2016

Lietuvos sveikatos mokslų universitetas Fizinė medicina ir reabilitacija, magistro studijos

Darbo patirtis

NUO 2014

Privati kineziterapeuto praktika

2020

INNOVAMED kineziterapijos studijos įkūrėjas

Susisiekite